Microsoft Office for Mac

معرفی مایکروسافت آفیس اورجینال برای مک

اولین نسخه آفیس برای مک در سال 1990 معرفی شد. در حال حاضر نیز نسخه 2021 آن به عنوان آخرین نسخه توسط مایکروسافت منتشر شده است. با این نسخه جدید، کاربران مک اکنون می توانند از همان تجربه قدرتمند و بصری آفیس که کاربران رایانه شخصی انتظار داشتند، لذت ببرند. این نسخه برای پلتفرم مک، با طراحی شیک و مدرن که به طور یکپارچه با سیستم عامل مک ادغام می شود، بهینه شده است. مجموعه آفیس شامل نرم افزارهای Word, Excel, PowerPoint و Outlook است که همگی برای ارائه عملکرد بهتر و ویژگی های جدید بروز شده اند.

نسخه آفیس 2019 HOME AND BUSINESS برای مک و ویژگی‌های آن

آفیس 2019 Home and Business پکیج طراحی شده توسط تیم فنی مایکروسافت برای پوشش نیاز‌های عمومی یک نفر جهت کار در منزل یا یک کارآفرین، مدیر، مالک کسب و کار، کارشناس فروش یا کارمند روی سیستم عامل مک است. هدف اصلی این مجموعه رفع نیاز کاربران با برنامه‌های پایه آفیس شامل Word, Excel, PowerPoint و Outlook است.

لایسنس مادام‌العمر: لایسنس آفیس 2019 Home and Business برای سیستم عامل مک به صورت مادام‌العمر و فقط بر روی یک کامپیوتر (در نسخه‌های مجزا برای مک و ویندوز) نصب می شود. به عبارتی دیگر هر کاربر برای استفاده از این نسخه باید یک لایسنس جداگانه تهیه کند.

عدم نیاز به اینترنت (Offline): این نسخه از آفیس برای سیستم عامل مک پس از نصب و فعال سازی بدون هیچ گونه نیازی به اینترنت با تمام امکانات در اختیار کاربر (در این مورد خاص شخصی با مسئولیت حکومتی، اطلاعاتی و امنیتی) قرار می‌گیرد. این قابلیت با توجه به ذات این پکیج که برای پوشش نیاز‌های عمومی طراحی شده، امکان کار بر روی پروژه‌هایی با ماهیت امنیتی روی سیستم‌های آفلاین را برای جلوگیری از مواردی مانند جاسوسی صنعتی و تجاری فراهم می‌آورد.

همچنین نرم افزار Outlook از این مجموعه برای مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل نیاز به اینترنت دارد و کاربران میبایست حداقل هر 45 روز یک بار آنلاین شوند.

حداقل سیستم مورد نیاز Microsoft Office 2019 برای مک

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب و استفاده از برنامه آفیس برای مک به شرح زیر است:

Microsoft account

Internet access

Processor: پردازنده Intel

4GB :RAM

Storage: حداقل 10GB فضای خالی یا بیشتر

Display: صفحه‌نمایش با وضوح 1280×800

Mac OS or APFS: Operating System

نسخه آفیس 2021 HOME AND BUSINESS برای مک و ویژگی‌های آن

آفیس 2021 Home and Business پکیج طراحی شده توسط تیم فنی مایکروسافت برای پوشش نیاز‌های عمومی یک نفر جهت کار در منزل یا یک کارآفرین، مدیر، مالک کسب و کار، کارشناس فروش یا کارمند روی سیستم عامل مک است. این مجموعه برای اولین بار با تمرکز بر کار مشترک روی یک سند (Co-author documents) عرضه شده و دارای قابلیت‌های جدید برای پوشش کامل پیش نیاز‌ها و فراهم کردن بستر مورد نیاز برای کار مشترک روی یک سند است که در برنامه‌های Word, Excel و PowerPoint در دسترس هستند.

همکاری مشترک روی یک سند (Co-author documents): با این قابلیت می‌توانید همزمان با دیگران روی یک سند به صورت مشترک و همزمان کار کنید و هیچ نیازی به ارسال یادداشت‌ها یا ایمیل‌های اضافی نیست زیرا با به‌روزرسانی فایل، همه همکاران از آخرین تغییرات مطلع می‌شوند.

تغییرات در سند را در لحظه ذخیره کنید: فایل های خود را در SharePoint Online, OneDrive یا OneDrive for Business آپلود کنید تا مطمئن شوید همه بروزرسانی‌هایتان به طور خودکار ذخیره می شوند. همچنین بدانید چه کسانی و در کجای سند در حال همکاری با شما هستند.

همکاری بهتر با ارسال نظرات پیشرفته: با این قابلیت جدید بر روی زمان ارسال نظرات به نویسندگان همکار خود کنترل داشته باشید و یک تجربه کامنت گذاری دقیق بین Word, Excel و PowerPoint را تجربه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز Microsoft Office 2021 برای مک

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب و استفاده از برنامه آفیس برای مک به شرح زیر است:

Microsoft account

Internet access

Processor: پردازنده 1.6 گیگاهرتز، 2 هسته‌ای

4GB :RAM

Storage: حداقل 10GB فضای خالی یا بیشتر

Display: صفحه‌نمایش با وضوح 1280×800

Mac OS :Operating System

مزایای خرید لایسنس اصلی محصولات

خرید و استفاده از لایسنس اصلی محصولات مایکروسافت برای کاربران مزایای زیر را به همراه دارد:

  • قانونی بودن: با خرید لایسنس اصلی، شما قانونیت کامل را برای استفاده از محصول مایکروسافت خود دارید و به بروزرسانی‌ها و پشتیبانی‌هایی که توسط مایکروسافت انجام می‌شود، دسترسی دارید.
  • اطمینان از امنیت: با خرید لایسنس اورجینال، شما دیگر نگران نسخه های تقلبی و ناامن آنتی ویروس و برنامه‌های مرتبط نخواهید بود. لایسنس اصلی به شما اطمینان می‌دهد که محصول آلوده به بدافزار نیست و بروزرسانی‌ها و پشتیبانی‌های امنیتی را دریافت خواهید کرد.
  • بهبود عملکرد: لایسنس اصلی به شما امکان استفاده از تمام قابلیت‌های محصول را می‌دهد و باعث بهبود عملکرد و کارایی آن خواهد شد.
  • دسترسی به آخرین ویژگی‌ها: لایسنس اورجینال به شما اجازه می‌دهد تا به آخرین ویژگی‌ها و بروزرسانی‌های ارائه شده توسط مایکروسافت دسترسی داشته باشید.
  • حمایت از توسعه دهندگان: شما با خرید لایسنس اورجینال، توسعه دهندگان نرم افزار را حمایت می‌کنید و درآمدی برای توسعه دهندگان و همچنین نرم‌افزار شرکت‌ها فراهم کرده اید.

اکنون که به صورت کامل با محصول آشنا شده‌اید، با خرید لایسنس‌های اورجینال محصولات دیگر نگران نسخه‌های تقلبی نباشید و از مشاوره با کارشناسان شرکت بهره‌مند شوید.

4.5/5 - (4 رای)