Windows Server 2022

kisspng windows server خرید آنی لایسنس اصلی ویندوز سرور 2022 اورجینال ژوئن 2024 1

برای خرید ویندوز سرور 2022 کلیک کنید

معرفی ویژگی‌های ویندوز سرور 2022 اورجینال

ویندوز سرور 2022، آخرین نسخه از سیستم عامل سرور مایکروسافت است که در سال 2021 عرضه شد. این نسخه تغییرات و بهبودهای مهمی را در ارتباط با قابلیت ها و عملکرد سرورها در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله امنیت چندلایه پیشرفته، قابلیت‌های هیبریدی با Microsoft Azure، پلتفرم نرم‌افزاری منعطف و غیره. در این نسخه از ویندوز سرور، به‌منظور محافظت از سخت‌افزار و قابلیت‌های مختلف ویندوز سرور در برابر تهدیدات امنیتی پیشرفته، از قابلیت‌های هسته امن استفاده شده است. ویندوز سرور 2022 از قابلیت‌های امنیتی دیگر هم مانند ویندوز دیفندر و امنیت مبتنی بر مجازی‌سازی استفاده می‌کند تا خطرات بدافزارهای پیشرفته و همچنین آسیب‌پذیری ثابت‌افزار را به حداقل برساند.

در جدیدترین نسخه ویندوز سرور، امکانات مختلفی برای اتصال ایمن را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله مهم‌ترین این امکانات، می‌توان به اتصالات HTTPS رمزگذاری شده که سریع‌تر و ایمن‌تر از قبل هستند و امکان استفاده از رمزگذاری استاندارد SMB AES 256 اشاره کرد. همچنین ویندوز سرور 2022، مدیریت سرور هیبریدی را بهبود داده و بهینه‌سازی‌های قابل‌توجهی در بخش مدیریت ماشین مجازی داشته است.

علاوه بر تغییرات گفته شده، قابلیت‌های زیادی هم به مرکز مدیریت ویندوز (Windows Admin Center) اضافه شده که می‌توان به نمایشگر رویداد پیشرفته اشاره کرد. این نسخه، بهبودهای قابل‌توجهی در کانتینرهای ویندوز هم داشته است؛ از جمله این بهبودها می‌توان به کم‌شدن حجم تصاویر، ساده‌شدن فرایند اجرای سیاست‌های شبکه و همچنین ابزارهای کانتینری سازی برای برنامه‌های .NET اشاره کرد.

انواع ویندوز سرور 2022

ویندوز سرور 2022 هم دارای سه نسخه اسنشیال (Essential)، استاندارد (Standard) و دیتاسنتر (Datacenter) میباشد که هر نسخه ویژگی های مشخصی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما طبق نیازهای خود یکی را انتخاب می‌کنید.

Windows Server Essential 2022

نسخه Windows Server Essential 2022 بیشتر برای کسب‌وکارها یا تیم‌های کوچک طراحی شده است که حداکثر ۲۵ کاربر یا ۵۰ دستگاه دارند. همچنین شما می‌توانید با کمک Windows Server Essensial 2022 یک ماشین مجازی یا حقیقی ایجاد کنید.

Windows Server Standard 2022

نسخه Windows Server Standard 2022، نسخه اصلی ویندوز سرور است و برای فضاهایی که نیاز کمی به مجازی سازی دارند طراحی شده. این نسخه بیشتر قابلیت‌های نسخه دیتاسنتر را دارد اما توانایی‌های آن محدود شده است. برای مثال شما با کمک ویندوز سرور استاندارد 2022 می‌توانید حداکثر دو ماشین مجازی ایجاد کنید.

Windows Server Datacenter 2022

Windows Server Datacenter 2022 کامل‌ترین و قوی‌ترین نسخه ویندوز سرور است و برای فضاهایی طراحی شده است که مجازی‌سازی اهمیت بالایی دارد. با کمک این نسخه شما می‌توانید بی‌نهایت ماشین مجازی ایجاد کنید.

مزایای خرید لایسنس اصلی محصولات

خرید و استفاده از لایسنس اصلی محصولات مایکروسافت برای کاربران مزایای زیر را به همراه دارد:

  • قانونی بودن: با خرید لایسنس اصلی، شما قانونیت کامل را برای استفاده از محصول مایکروسافت خود دارید و به بروزرسانی‌ها و پشتیبانی‌هایی که توسط مایکروسافت انجام می‌شود، دسترسی دارید.
  • اطمینان از امنیت: با خرید لایسنس اورجینال، شما دیگر نگران نسخه های تقلبی و ناامن آنتی ویروس و برنامه‌های مرتبط نخواهید بود. لایسنس اصلی به شما اطمینان می‌دهد که محصول آلوده به بدافزار نیست و بروزرسانی‌ها و پشتیبانی‌های امنیتی را دریافت خواهید کرد.
  • بهبود عملکرد: لایسنس اصلی به شما امکان استفاده از تمام قابلیت‌های محصول را می‌دهد و باعث بهبود عملکرد و کارایی آن خواهد شد.
  • دسترسی به آخرین ویژگی‌ها: لایسنس اورجینال به شما اجازه می‌دهد تا به آخرین ویژگی‌ها و بروزرسانی‌های ارائه شده توسط مایکروسافت دسترسی داشته باشید.
  • حمایت از توسعه دهندگان: شما با خرید لایسنس اورجینال، توسعه دهندگان نرم افزار را حمایت می‌کنید و درآمدی برای توسعه دهندگان و همچنین نرم‌افزار شرکت‌ها فراهم کرده اید.

اکنون که به صورت کامل با محصول آشنا شده‌اید، با خرید لایسنس‌های اورجینال محصولات دیگر نگران نسخه‌های تقلبی نباشید و از مشاوره با کارشناسان شرکت بهره‌مند شوید.

رتبه بندی